مشاوره و سفارش

پارچه پلی استر

پلی استر (polyester) یک پارچه مصنوعی است که معمولا از طریق نفت به دست می آید. این پارچه یکی از محبوب ترین منسوجات جهان به شمار می آید و در هزاران کاربرد مصرفی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. پلی استر از نظر شیمیایی نوعی پلیمر است که در درجه اول از ترکیبات درون گروه عملکردی استر تشکیل شده است.

کاربرد پارچه پلی استر

پلی استر در بعضی از کاربردها ممکن است تنها جزء سازنده محصولات پوشاک باشد، اما مخلوط کردن پلی استر با پنبه و دیگر الیاف طبیعی بسیار متداول است. استفاده از پلی استر در پوشاک سبب کاهش هزینه ها می شود، اما راحتی پوشاک را نیز کاهش می دهد. وقتی پلی استر با پنبه مخلوط می گردد، خاصیت چروک شدن، دوام پذیری و چین خوردگی این الیاف طبیعی تولید شده به صورت گسترده بهبود پیدا می کند.

روند تولید پلی استر

فرآیند تولید الیاف پلی استر با واکنش برقرار کردن اتیلن گلیکول با دی متیل ترفتالات (dimethyl terephthalate) در درجه حرارت بالا شروع می شود. این واکنش یک مونومر را به وجود می آورد که سپس دوباره با دی متیل ترفتالات جهت تولید یک پلیمر واکنش نشان می دهد. این پلیمر پلی استری ذوب شده از طریق یک محفظه واکنشی به صورت نوارهای طویل اکسترود می گردد و این نوارها اجازه می یابند تا خنک و خشک شوند، سپس آنها به صورت تکه های کوچک از هم جدا می گردند.

چرا ما را انتخاب کنید؟

تامین مستقیم انواع پارچه پلی استر

ارائه قیمت های رقابتی در بازار

پشتیبانی کامل تا رسیدن بار

ارسال بار به تمامی نقاط کشور

تامین محصول برای صادرات

امکان همکاری با تولیدکنندگان

پل های ارتباطی

مدیر مجموعه ما

۰۹۱۲۰۰۰۰۰۰۰

فرم مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه ما

نام مدیر مجموعه

Call Now Buttonتماس بگیرید